Moda Plażowa 2012


 

Lato to chyba najbardziej oczekiwana pora roku, a często oczekujemy na nią z utęsknieniem. Gdziekolwiek planujesz wyjazd na wakacje, czy to do państw śródziemnomorskich czy też bardziej egzotycznego klimatu na Dalekim Wschodzie, moda plażowa i styl ma ogromne znaczenie.

W tym roku panuje kilka kluczowych trendów byś była modna w wakacje.

Żadna inna pora nie jest tak żywa i kolorowa, jak lato, dlatego pogrubienia, jasne kolory kostiumów są strzałem w dziesiątkę. Pomyśl o odcieniach żółtych, mandarynki i magenty aby wymienić tylko kilka – zasada jest prosta im jaśniejsze tym lepiej

Co więcej, jest to trend, który pasuje do każdej sylwetki ciała. Dla osób bardziej pewnych siebie, proponujemy bikini trójkątne z tie-up , ten rodzaj bikini pozwala maksymalnie opalić wasze ciało. Kostiumy trójczęsciowe są modą obowiązującą na te lato, pareo na biodrach Kobiety powoduje że czuje się Ona bardziej elegancka i tak też jest odbierana przez mężczyzn.

Choć jasne kolory od zawsze były w letniej modzie, to w tym roku tendencja ta poszła jeszcze do przodu.
Tegoroczny pokaz był również pełen egzotycznych strojów kąpielowych z wydrukami. Wierzcie lub nie, ale strój z wydrukami są idealne dla kobiet o różnych kształtach, potafiają one odwrócić uwagę od wszelkich niechcianych mankamentów ciała.

Kontrastujące odciski dłoni były chyba najbardziej modnym wydrukiem na ten rok. Dostępne w prawie każdym cieniu, kluczem do tego trendu jest wybór tkaniny o kontrastowym kolorze całej dłoni druku sylwetki na całym stroju kąpielowy. Po raz kolejny, jest to trend, który można podziwiać przez prawie wszystkich, jasniejsze nadruki idealnie nadają się dla młodszych osób a ciemniejsze dla ludzi bardziej wymagających.

Można też spotkać nadruki węża. Aby poczuć się bardziej subtelnie, wybierz wydruki w odcieniach jaśniejszych np. złotym i beżowym, brązowym i kremowym, lub dla bardziej pewnych siebie i odważnych, czerwień, różowy i pomarańczowy .

Jednak niezależnie od trendów, ważne jest, aby wybrać styl, w którym czujesz się pewnie w końcu to nie to, co nosisz, lecz to jak to nosisz jest podstawą dobrego wyglądu!