Letnie Sukienki 2012


 

Nadszedł czas, aby rzucać grube dzianiny do tyłu szafy i zainwestować w jakiś letni strój przyjazny dla nadchodzącego sezonu. London Fashion Week wykazał ogromny potencjał dla letniej mody z markowymi ubraniami. Tego lata będą dominować ubrania ekscytujące i pełne jasnych i ostrych barw z nadrukami..

Styl ciągle się zmienia i markowej odzieży jest bez liku - termin modny zrobił się wieloznaczny? Czy jesteś odważną Dziewczyną by nosić wyzywające ubaranie bardzo modne tego lata czy bardziej odpowiada Ci strój laid back tomboy.. Niemniej jednak, projektanci stworzyli niezwykły wybór zestawu strójów na sezon lato 2012 i jest tylko kwestią czasu zanim te stroje pokażą się na ulicy.

Wydruki są niezwykle ważnym elementem mody w tym roku i nie były one tak ekstrawaganckie od lat 70-tych rewolucji hippisowskiej. Jedyna zasada ubrań trendy tego lata, to odważne kolory Twoich strojów. Jasny i sportowy neon-są polecane we wszystkich mediach. Aby stworzyć idealny wygląd na lato połącz jasne kolory stroju z ciemnym i przezroczystym..

Słodkie i luksusowe odcienie podkreślają idealne subtelne stroje na nadchodzący sezon letni. Ten szczególny strój ma właściwości czystych lini i prostych kształtów.. Nie ma żadnych reguł dotyczących pasteli można stworzyć jeden cień i sukienkę z head-to-toe lub przejść do pastelowych przeciążeń i używać wielu różnych kolorów, aby ekscytować swoim wyglądem..

Wreszcie ostatnim trendem w modzie, który trafił na półki sklepowe z markowymi ubraniami jest styl chłopczycy. Styl, który zawsze był w modzie od Coco Chanel, jednej z najbardziej legendarnych projektantek mody, zainicjował wygląd męskości w modzie damskiej. Strój Hermmafrodyty trafia ponownie na rynek i wielu projektantów mody wykorzystało go do projektów odzieży sportowej i klubowej.